Atsiliepimai

 

"UAB Mano Apdaila - neeilinis rangovas, kuris viršijo mūsų lūkesčius įsirengiant namus. Sutaupėm laiko reikiamų medžiagų pristatymui, konkretūs rangos darbai ypač organizuoti ir kokybiški. Pasinaudoję teikiama finansavimo paslauga, įveikėme visus finansinių srautų iššūkius, taikomos partnerių nuolaidos medžiagoms – padėjo sutaupyti.

Šiuo metu jau gyvename namuose ir labai džiaugiamės jaukia aplinka bei namų šiluma. Ačiū Mano Apdailai ir jos specialistams už rezultatus, kurie kasdien džiugina mūsų šeimą."

Justas

_  _  _

 “Pamačiau civilizuotą statybų procesą, kuomet išpildomi kliento pageidavimai, laikomasi susitarimų ir terminų. Iš tiesų, su Mano apdailos komanda nesibaiminčiau vykdyti ir labiau ambicingų statybinių projektų, kurių organizavimui visiškai neturiu laiko".

Karolis

_  _  _

“To transform an old factory premises to a cozy Loft was quite a challenge and it would not have been possible without the constant support and expertise of Mano Apdaila. The team was always available, highly skilled and trustworthy.” 

Thibaud ir Živilė

_  _  _

"Be patyrusios ir palaikančios „Mano apdaila“ komandos, mūsų pirmųjų namų įrengimas nebūtų toks sklandus. Jų „Can do“ požiūris, bendradarbiavimas ir palaikymas sprendimuose suteikė labai aukštą teikiamų paslaugų vertę." 

Justė ir Vytenis

_  _  _

"Naujame bute gyvename jau kelis mėnesius, ir įmonės "Mano apdaila" darbų kokybe esu patenkintas. Butas pirktas buvo imant banko paskolą, taigi svarbu buvo žinoti kokia bus galutinė darbų kaina. Tam buvo sudaryta preliminari apdailos darbų samata, kurios kaina praktiškai nepasikeite po darbų atlikimo.

Dėl pačių darbų, norint, kad viskas būtų atlikta taip kaip nori ir esi suplanavęs, geriau užsukt ir pažiūret kaip vyksta darbai, nes iškyla klausimų, kaip vieną ar kitą darbą galima būtų geriau padaryt. Meistrai savo darbus atliko tikrai gerai, sienos, lubos lygiai graziai nudazytos na ir visa kita tvarkingai padaryta. Taigi jei reikėtų vėl daryt apdailos darbus rinkčiausi šią įmonę."

Rimvydas 

_  _  _

"Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus, malonų bendravimą bei profesionalų požiūrį į savo veiklą."

Tadas ir Guoda

_  _  _

"Mano apdaila, UAB paslaugomis naudojausi pirmą kartą ir su šios įmonės pagalba pasiekiau VISUS savo tikslus. Tai puikūs profesionalai ir draugiški bei kvalifikuoti patarėjai, kurie tikrai padėjo man sprendžiant įvairias su įsigyto būsto interjero projektavimu, apdailos, medžiagų pristatymu, baldų gamybos ir techninės priežiūros darbais susijusias problemas.

Ypač džiugino didelė Mano apdaila, UAB teikiamų paslaugų kokybė, operatyvumas ir puikiai veikianti partnerių veikla! Manau, ši kompanija yra neabejotini lyderiai būsto įrengimo srityje. Jei tektų ieškoti naujos paslaugos šioje srityje, tikrai ir vėl kreipčiausi į Mano apdaila, UAB."

Ilona

_  _  _

"Ieškojome firmos, kuri per trumpą laiką atliktų visus reikiamus darbus dalinio įrengimo bute. Nutarę bendrauti su "Mano apdaila", gavome tai, ko ir tikėjomės: pilnai įrengtas butas, mums nereikėjo rūpintis pavieniais meistrais atskiriems darbams atlikti, medžiagų pristatymas, pasiulyta įvairių firmų ir parduotuvių, kuriose gavome nuolaidų, darbų seka suplanuota ir su mumis suderinta iš anksto ir visa tai atlikta laikantis pateikto darbų atlikimo grafiko."

Dainora

_  _  _

"Prieš keletą mėnesių teko bendrauti su UAB "Mano apdaila" įrenginėjant savo pirmąjį įsigytą svajonių būstą. Esu labai dėkinga „Mano apdailai" už kokybiškai, sąžiningai, operatyviai atliktą darbą. Jeigu ateityje reikėtų dar syki įsirenginėti, nedvejodama samdyčiau šią įmonę."

Eleonora

  

Būsto įsiregimo finansavimas per banką